PrywatnyDetektyw.pl - Logotyp

Bezpłatne konsultacje tel.

+48 22 379 03 64

Umów się na spotkanie

Usługi detektywistyczne

Ustalenia majatkowe

Pomino prowadzenia niezwykle restrykcyjnej polityki przy doborze kontrahentów nie sposób  czasem zetknąć się z zalegającym z płatnościami dłużnikiem. W takich przypadkach nawet przejściowe kłopoty tylko jednego z klientów mogą zagrozić płynnej działalności całego przedsiębiorstwa.
Nawet jeszcze przed przystąpieniem do współpracy warto prześwietlić stan majątkowy potencjalnych klientów i partnerów. W obecnej sytuacji światowego kryzysu i niepewności gospodarczej warto poznać szczegóły odnośnie możliwości wypłacalności potencjalnego kontrahenta jeszcze prze podjęciem decyzji o przystąpieniu do współpracy.      
Oferujemy pełen zestaw usług z zakresu dokonywania ustaleń majątkowych. Weryfikacji możemy dokonać dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych znajdujących się na terenie Polski jak i poza jej granicami.
W szczegółowym raporcie dostarczymy informacji o:

  • posiadanych ruchomościach i nieruchomościach takich jak ziemia, samochody czy maszyny.
  • aktualnych wierzytelnościach dłużnika
  • kontach bankowych
  • kontrahentach współpracujących z daną firmą  

Informacje, jakie po zakończeniu śledztwa przekaże Państwu detektyw często przyspieszają działania odbywające się na różnych etapach windykacji. Mogą być niezwykle pomocne podczas egzekucji komorniczych jak również stanowić istotne dowody użyteczne podczas windykacji sądowych.

Dodatkowe pytania?

Zapytaj o możliwości współpracy.
Każde zlecenie wyciemniamy indywidualnie.

Szybki kontakt telefoniczny z Detektywem
- zadzwoń pod numer
+48 22 379 03 64
lub skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej

Umów sie na spotkanie

biuro@prywatnydetektyw.pl
TEL +48 22 379 03 64