PrywatnyDetektyw.pl - Logotyp

Bezpłatne konsultacje tel.

+48 22 379 03 64

Umów się na spotkanie

Usługi detektywistyczne

Testy DNA

Zgodnie z litera prawa (Ustawa z dn. 25 lutego 1964 r. Kodeks rodzinny i opiekuńczy (Dz. U. z 1964 r., Nr 9, poz. 59 z późn. zm.) w Polsce istnieją 3 sposoby ustalenia ojcostwa:

  • domniemanie pochodzenia dziecka od męża matki (dotyczy dzieci urodzonych w małżeństwie)
  • uznanie dziecka przez ojca
  • ustalenie ojcostwa przez sąd.

Jeśli istnieją uzasadnione przesłanki świadczące o wątpliwym rodzicielstwie można sprawę skierować na drogę sądową. Procedury prawne są jednak długotrwałe i obłożone surowymi obwarowaniami.  W przypadku niepewności na temat faktycznego ojcostwa dziecka warto skorzystać z możliwości jakie daje współczesna genetyka i wykonać test DNA. Pozwoli on w szybki i stosunkowo prosty sposób potwierdzić czy dziecko, które nazywany synem lub córką faktycznie jest naszym biologicznym potomstwem.
Oferujemy wykonanie w pełni profesjonalnych testów DNA potwierdzających ojcostwo. Jeśli test ma być wykonany na potrzeby prywatne, materiał do badań może zostać pobrany samodzielnie w zaciszu domowym, bez konieczności stresującej wizyty w sterylnym laboratorium. Zebrany w ten sposób materiał genetyczny przekażemy do w pełni profesjonalnego zakładu laboratoryjnego, specjalizującego się w badaniach genetycznych potwierdzających bądź wykluczających ojcostwo.     
Specyfika testu DNA pozwala w 100% wyuczyć ojcostwo oraz potwierdzić je w 99,9% przypadków.

Dodatkowe pytania?

Zapytaj o możliwości współpracy.
Każde zlecenie wyciemniamy indywidualnie.

Szybki kontakt telefoniczny z Detektywem
- zadzwoń pod numer
+48 22 379 03 64
lub skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej

Umów sie na spotkanie

biuro@prywatnydetektyw.pl
TEL +48 22 379 03 64