PrywatnyDetektyw.pl - Logotyp

Bezpłatne konsultacje tel.

+48 22 379 03 64

Umów się na spotkanie

Usługi detektywistyczne

Podsłuch

Czy mają Państwo wrażenie że ktoś słyszy wasze myśli? Informacje, które powinny być poufne docierają do Państwa z zupełnie zaskakujących źródeł, od osób które nie powinny mieć do nich dostępu? A może konkurencja właśnie wprowadziła na rynek produkt, nad którym pracujecie Państwo od wielu miesięcy lub ubiegła Was w podpisaniu  dużego kontraktu z ważnym partnerem?
Takie zderzenia nie muszą być jedynie wynikiem przypadku lub fatalnego zbiegu okoliczności. 
Najprawdopodobniej padliście Państwo ofiarą podsłuchu.
Podsłuch, krepujący w sferach prywatnych, w biznesie może okazać się być albo nie być przedsiębiorstwa. Sygnały o wycieku poufnych informacji powinny budzić najwyższe zaniepokojenie. Ujawnienie, że nieuprawnione osoby trzecie mają stały dostęp do wyników zebrań rad nadzorczych czy szczegółowych informacjach o transakcjach z klientami może być tylko wierzchołkiem góry lodowej. Podejrzeń o występowanie szpiegostwa gospodarczego nigdy nie należy lekceważyć. 
Jeśli podejmować Państwo że padli ofiarą zainstalowania podsłuchu, jak najszybciej skontaktujecie się z detektywem. Przeprowadzi on szybkie i dyskretne działania mające na celu wykrycie podsłuchów. Możemy oczyścić dla Państwa wszelkie pomieszczenia biurowe, jak i posiadane samochody. Doświadczenie i pełen profesjonalizm naszych pracowników dają gwarancje sprawnego działania przy zachowaniu pełnej poufności. Firma posiada 15 lat doświadczenia w wykrywaniu i eliminacji urządzeń podsłuchowych.  

Dodatkowe pytania?

Zapytaj o możliwości współpracy.
Każde zlecenie wyciemniamy indywidualnie.

Szybki kontakt telefoniczny z Detektywem
- zadzwoń pod numer
+48 22 379 03 64
lub skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej

Umów sie na spotkanie

biuro@prywatnydetektyw.pl
TEL +48 22 379 03 64