PrywatnyDetektyw.pl - Logotyp

Bezpłatne konsultacje tel.

+48 22 379 03 64

Umów się na spotkanie

Usługi detektywistyczne

Podejrzenie zdrady

Przesłanki świadczące o zdradzie mogą wydawać się całkiem prozaicznie. Praca po godzinach, nagły służbowy wyjazd, zatajanie informacji o prywatnych spotkaniach czy podejrzane telefony. Zapach nieznanych perfum na ubraniu partnera czy ukrywanie przez niego telefonu nie muszą za każdym razem oznaczać nielojalności, budzą jednak uzasadnione pojedzenia. 
W takich sytuacjach nie warto tonąć jedynie w domysłach czy poszukiwać dowodów na własną rękę. W pierwszej chwili doświadczenie zdrady jest niezwykle bolesne i trudne do ogarnięcia, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Detektyw w szybki i dyskretny sposób może zebrać dowody potwierdzające lub wykluczające zdradę.
Naszą specjalnością jest weryfikacja niewierności partnera. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas działalności w tym sektorze jest gwarancją szybkiego i dyskretnego przeprowadzenia każdej sprawy. Informacje zdobywamy podczas obserwacji i śledzenia wskazanych osób, uzyskując w ten sposób pełny obraz ich działań i zachowań.
Dostarczamy rzetelnych i potwierdzonych informacji w postaci dokumentacji pisemnej i fotograficznej. Każda sprawa kończy się przygotowaniem pełnego i szczegółowego raportu uzupełnionego o zdjęcia lub nagrania filmowe.  
Sporządzane przez detektywa dokumenty stanowią wiążące dowody prawne i mogą być wykorzystywane na potrzeby rozpraw sądowych. Często właśnie dzięki takim dowodom możliwe jest skrócenie czasu trwania rozprawy sądowej oraz orzeczenie wyroku  korzystnego dla strony pokrzywdzonej.

W przypadku podejrzeń o zdradę oferujemy również badanie wariografem na okoliczność podejrzeń z przeszłości. Badanie wariografem to jedyny wiarygodny sposób aby zweryfikować informacje odnośnie potencjalnej zdrady. Strona www eksperta do spraw badań na wariografie: Wariograf, tel. (22) 379-03-77

Dodatkowe pytania?

Zapytaj o możliwości współpracy.
Każde zlecenie wyciemniamy indywidualnie.

Szybki kontakt telefoniczny z Detektywem
- zadzwoń pod numer
+48 22 379 03 64
lub skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej

Umów sie na spotkanie

biuro@prywatnydetektyw.pl
TEL +48 22 379 03 64