PrywatnyDetektyw.pl - Logotyp

Bezpłatne konsultacje tel.

+48 22 379 03 64

Umów się na spotkanie

Usługi detektywistyczne

Nieuczciwy pracownik

Czy odczuwają Państwo pogorszenie relacji z klientami? A może stali kontrahenci nagle rezygnują ze zleceń gdyż rzekomo znaleźli lepszą ofertę. Czy w Państwa magazynie pojawiły się braki lub straty w towarze?
Jeżeli odpowiedź na choćby jedno z powyższych pytań brzmi TAK, może to oznaczać, że jeden z pracowników zaczął działać na szkodę firmy. Jest to sytuacja niezwykle niebezpieczna. 
Jej  zbagatelizowanie może nieść ze sobą trudne do oszacowania konsekwencje.
Wykorzystywanie przez nieuczciwych pracowników informacji pozyskanych drogą służbową do prywatnych celów może nie tylko zmniejszyć zyski przedsiębiorstwa. Wyciek informacji i odpływ klientów jest realnym zagrożeniem skutkującym poważnymi stratami, które mogą prowadzić nawet do bankructwa firmy.
W takim przypadku pomoc detektywa może okazać się nieoceniona. Podczas dyskretnego śledztwa ustali on, co tam naprawdę dzieje się w Państwa firmie i kto ponosi odpowiedzialność za podejrzane zderzenia i sytuacje. Mając potwierdzone, pisemne dowody na nieuczciwość w stosunku do pracodawcy będą Państwo mogli wyciągnąć stosowne konsekwencje wobec pracownika. 

Dodatkowe pytania?

Zapytaj o możliwości współpracy.
Każde zlecenie wyciemniamy indywidualnie.

Szybki kontakt telefoniczny z Detektywem
- zadzwoń pod numer
+48 22 379 03 64
lub skorzystaj z formularza na stronie kontaktowej

Umów sie na spotkanie

biuro@prywatnydetektyw.pl
TEL +48 22 379 03 64